Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekPředstavuje se Vám FIALKA Z TŘEBAŇSKÉHO ÚDOLÍ, narodila jsem se Clívii z Třebaňského údolí dne 10.2.2009 s váhou 150 gr.

Každý dne krásně papám a rostu na váze. Všichni maji velikou radost, žádné komplikace a tak rostu jako z vody a smetany.Obrazek

Také Vám musí představit svého fešáka tatínka, co mu říkáte?

Ten je ale chlupatý, kdyby mi tak chtěl také něco pujčit, ale nebujte, také mi naroste takové krásné osrstění.

Jsem na něho moc pyšnáObrazek

Jsem malá a velice šikovní fenečka. Sice páníček mi stále nadává, že jsem moc tlustá, ale já jsem začala již běhat po vlastních nožičká, tak vím proč je mam a to mi ukázali kluci Skřítek a Pupík z vrhu E. To jsou moji hrozně hodní kamarádi.

Skřítek mi nejraději olizuje, jako by byl moje maminka. Také již mi vyrostly zoubky v papulce, tak začínám kousat i paničku do prstu.

Tady zkouším jak by mi to slušelo, až si takový pohárek sama vyhraji na výstavě, ale to ještě chvilku potrvá. Nyní mi byl přesně 1.měsíc a tak pozoruji co mi ten svět vlastně připravuje za novinky.Obrazek

Tak co říkaté mojim kamarádům, jsou moc bezva. Hlídaji mi i ve spánku a jak mi  myjou, jako moje maminka.

Jsme bezva parťáci!!!

Bez nich by mi bylo moc smutno.Hrajeme si společně a učí mi všechno co já ještě neumím.

Je mi půl roku, jsem dobře přezubila a jsem moc šikovná psí slečna. Maminka mi stále hlídá a hraje si se mnou.Celé léto běháme po dvorečku a blbneme s ostatními.Obrazek

Tak co mi říkáte???  Je mi 7 měsíců a rostu opravdu do krásy. Dědeček Alva a maminka Clívie z Třebaňského údolí- to je vidět na první pohled.

Všechno mam jak mám mít a že mi to sluší  to je vidět na první pohled. Praštěná jsem ale hrozně, nejraději bych všechny vychovávala a malé opečovávala.

Nejraději blbnu s Géčkama. Lítáme jako o závod, když nám přeskočí v hlavičce. Hrozně ráda lovím žížaly vykousávám je ze země. Občas si mě pletou s mámou, jsme si hodně podobné, pouze já jsem o trochu více tmavší.  

Dne9.1.2010 jsem byla přhlášena na svoji první výstavu do Olomouce. Snažila jsem se a vychodila si známku VÝBORNÁ 3 a tím splnila povinnost pro uchovnění.Byla jsem oporou i pro chovatelskou skupinu, kde jsme získali s ICH Alvou a CH.Clívií  /mamkou/ 1.místo. 

Dne 14.2.2010 byl muj důležitý den- byla jsem přihlášená na svod. To znamená že si mi prohlídnul pan Ing.Leoš Jančík tak důkladně, že ani na výstavách mi nepočítaji zoubky jako tady. Prošla jsem bez stráty květinky a tím dostala pečeť, že od 10.4. jsem dospělá - chovná fenka a budu moci být zařazena do chovu. Koho asi mi vybere panička za ženicha???

Začíná nám r 2011 a věříme, že se naší Fífě podaří zaběřeznout a přivede nám na svět nějaké pěkné miminka, tak jí budeme držet palečky!!!

24.7.2011-004x.jpgPřišel den "d" naše Fialka dne 23.7.2011 porodila nejprve fenečku která dostala jmeno SLUNEČNICE adále následovali ještě dva pejskové SLEZ a SRPEK. Tatínek štěňátek je Ynji Dog-Lome. Barevně jsou překrásný!!!!

Teda to jsou ale krásný štěňátka.Pejsek krátkosrstý Slez nyní Sam se nám odstěhoval k hodné paničce do Plzně .Maji z něho největší radost vnoučata,dělaji mu smečku,ale i jejich panička, která si ho nemůže vynachválit. Ostatní sourozenci zůstali nakonec doma a tak průběžně budeme infornovat. Srpek je dlouhosrstý a Slunečnice zbraslav-020.jpgkrátkosrstá.

Dne 1.5.2012 se konala klubová výstava v Brně Zbraslav, naše Fíalka byla přihlášená do třídy otevřené.Moc ji to slušelo, je krásně osrstěná a pani rozhodčí se moc líbila. Vychodila si známku výborná 2, R.CAC. I její odchovy již chodily na výstavě a že si vedly velice dobře,oba známku výborná 3.